Müge Oralbay

MÜGE ORALBAY (20 Kasım 1982; İstanbul )

İletişim, Dijital Pazarlama ve Halkla İlişkiler Uzmanı, CRATonE Danışmanlık İletişim Direktörü


Stratejik İletişim ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm konularda aşağıdaki bilgilerden bana ulaşabilirsiniz.

Email: mugeoralbay@cratone.com

Telefon: +90 (216) 266 33 73

Mobil: +90 536 766 59 27

Twitter:@flowermugee

İstanbul Marmara Koleji sonrasında, 2002 yılında TÜRVAK Sinema TV Ön Lisans Yapım Yönetim TV Programcılığı Bölümünden mezun olan Müge ORALBAY, stajını Kanal D de Zaga programında Yapım Yardımcısı olarak tamamlamıştır. Değerli Duayen Prodüktör İzzet Öz’ün yanında, Yönetmen Yardımcısı olarak çeşitli klip çekimlerinde yer almıştır. Ardından TV8 Packshot Programında Yapım Ekibinde bulunan Müge Oralbay, Elmavizyon TV de bir çok programın Yapım Sorumluluğunu üstlenmiştir.

2004 yılından itibaren Number One TV ve diğer kanalı Fashion TV Türkiye’de bir buçuk sene, ardından da iki buçuk sene boyunca Atv Kanalı’nda Yayın Sorumlusu olarak yer almıştır. 2009 senesinde Medya Sektörünün diğer kollarından PR – Medya İlişkileri Sorumlusu olarak Halkla ilişkiler ajansında çalışmaya başlamıştır. Sonrasında Magazin Portallarında Mekan Editörlüğü ve Magazin Dergilerinde moda editörlüğü yapmıştır.

Marmara Üniversitesi Sosyal Medya Sertifika Programı, Temel Düzey Halkla İlişkiler ve Reklam Sertifika Programı, İş Zeka Yönetimi, Zaman Yönetimi, Kriz Yönetimi, Münazara ve Sunum Teknikleri, NLP Uzmanlık, Beden Dili, İnovasyon ve Liderlik, Sosyal Medya’da Liderlik, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), Kendimize ve Topluma Liderlik, Stratejik Planlama, Çatışma Yönetimi, Sosyal Girşimcilik, İmaj ve İletişim, Networking, Dijitalin Pazarlama İletişimindeki Yeri, İyi niyetli Reklamcılık, Viral Pazarlama 2.0, Sosyal Ağlarda Halkla İlişkiler ve Pazarlama ve SEO eğitimlerini tamamlamıştır.

2012 senesinden itibaren  farklı sektörlerden müşterilerin markalarının sosyal medya ve yazılı basın ile bağlantılı olarak marka  yönetimini yapmaktadır.  2014 Aralık ayından bu yana “İnsan Kaynakları” ve  “Pazarlama ve Halkla İlişkiler”  çerçevesiyle “Yönetim Danışmanlığı” alanında faaliyet gösteren CRATonE Danışmanlık Şirketi bünyesinde İletişim Direktörü olarak hizmet vermektedir.